*Charmed*Forum*Serbia*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*Charmed*Forum*Serbia*

Welcome na forum o popularnoj seriji Charmed!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Malo o Piper!

Ići dole 
+7
Tamara Holly Bobovac
~Maja Piper~
Kaca
mvmixy
Piper Halliwell
ANCHI
**PhOeBe~GiRl**
11 posters
AutorPoruka
**PhOeBe~GiRl**
Admin
Admin
**PhOeBe~GiRl**


Broj poruka : 69
Datum upisa : 05.11.2009

Malo o Piper! Empty
PočaljiNaslov: Malo o Piper!   Malo o Piper! I_icon_minitimePet Nov 06, 2009 9:53 pm

Šta mislite o njoj? Ovde je komentarišite i pišite biografiju...!
Nazad na vrh Ići dole
https://charmed-forum-serbia.serbianforum.info
ANCHI
...Obicna devojka...
...Obicna devojka...
ANCHI


Broj poruka : 26
Datum upisa : 07.11.2009

Malo o Piper! Empty
PočaljiNaslov: Re: Malo o Piper!   Malo o Piper! I_icon_minitimeSub Nov 07, 2009 10:42 am

Rodjena je 3. decembra 1973. godine u USA
Puno ime joj je Holly Marie Combs
Ima 52 kg i visoka je 157cm
Nazad na vrh Ići dole
**PhOeBe~GiRl**
Admin
Admin
**PhOeBe~GiRl**


Broj poruka : 69
Datum upisa : 05.11.2009

Malo o Piper! Empty
PočaljiNaslov: Re: Malo o Piper!   Malo o Piper! I_icon_minitimeNed Nov 08, 2009 5:29 pm

O.O
Ove Halliwell su baš niske i lake...!
Piper je sooooooo extra!!!
Ona mi je jedna od omiljenih!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://charmed-forum-serbia.serbianforum.info
Piper Halliwell
...Obicna devojka...
...Obicna devojka...
Piper Halliwell


Broj poruka : 29
Datum upisa : 11.11.2009

Malo o Piper! Empty
PočaljiNaslov: Re: Malo o Piper!   Malo o Piper! I_icon_minitimeSre Nov 11, 2009 3:23 pm

Omiljena mi je...prosto je obooooooooooooozawam...Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
mvmixy
...Obicna devojka...
...Obicna devojka...
mvmixy


Broj poruka : 52
Datum upisa : 17.02.2010
Godina : 34
Lokacija : Subotica

Malo o Piper! Empty
PočaljiNaslov: Re: Malo o Piper!   Malo o Piper! I_icon_minitimeČet Feb 18, 2010 12:07 am

Evo jos malo o njoj..majka ju je rodila u 14oj godini,od 2004.god udata za Dejvida Donahjua i sa njim ima sina...uvek je bila ta koja je smirivala strasti izmedju Alysse & Phoebe jer se ove 2 nisu dobro slagale..Inace Piper mi je super ima dobar smisao za humor i njena moc mi je najbolja Smile
Nazad na vrh Ići dole
Kaca
...Obicna devojka...
...Obicna devojka...
Kaca


Broj poruka : 7
Datum upisa : 28.02.2010

Malo o Piper! Empty
PočaljiNaslov: Re: Malo o Piper!   Malo o Piper! I_icon_minitimeSub Maj 22, 2010 4:11 pm

Ja znam samo da je najlepsa!!!!! Very Happy
Пајпер Халивел, рођена као средње дете, била је посредник у свађама Пру и Фиби. Пајпер је од почетка била "несрећна у љубави", што се и дало видети у главној љубавној причи са њом и Леом која је трајала од прве до треће сезона. Пајпер је добила моћ темпоралног стазиса/молекуларне имобилизације односно заустављања времена. Пајпер је радила као куварица, а онда и менаџер ресторана "Quake" све до краја прве сезоне, када је дала отказ и отворила свој ноћни клуб са именом "P3" у сезони 2. У трећој сезони, Пајпер и Лио су одлучили да се венчају, али је Пру из астралне пројекције изазвала проблеме. Пајпер је схватила ово као знак и отказала венчање, чак и након добијања сагласности од старешина. Развила је моћ молекуларно запаљивање, односно експлодирање предмета. Ускоро је уследила трагедија када је њена старија сестра Пру дала свој живот како би спасила Пајпер од смрти. Ова трагедија је и даље прогони до дана данашњег и никад није могла то да прихвати. У четвртој сезони, наследила је улогу најстарије сестре од Пру, започевши нову, слабију Моћ тројке. Она је позната по својим чежњама за нормалним животом. У петој сезони је родила своје прво мушко дете, Вајата, а на крају шесте сезоне и Криса. За Вајата се сумњало да је најјачи извор магије. У шестој сезони, одрасли Крис је дошао из будућности како би спречио малог Вајата да постане зао. Током шесте сезоне, Лио и Пајпер су се раставили, јер је Лио постао старешина. Доком седме сезоне, Лио је искушан да изабере своју судбину - да ли жели да остане старешина или да живи без моћи са Пајпер. Старешине су утицале на Леа, али је касније "пао у немилост" и постао смртник како би живео са својом породицом. На крају седме сезоне, Лио и Пајпер су унеколико срећнији заједно.
Nazad na vrh Ići dole
~Maja Piper~
...Obicna devojka...
...Obicna devojka...
~Maja Piper~


Broj poruka : 4
Datum upisa : 17.06.2010
Godina : 27

Malo o Piper! Empty
PočaljiNaslov: Re: Malo o Piper!   Malo o Piper! I_icon_minitimeČet Jun 17, 2010 1:45 am

.......meni je ona najbolja i najlepsa je....i najzanimljivija.... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Tamara Holly Bobovac
...Obicna devojka...
...Obicna devojka...



Broj poruka : 2
Datum upisa : 03.07.2010
Godina : 28
Lokacija : Serbia

Malo o Piper! Empty
PočaljiNaslov: Re: Malo o Piper!   Malo o Piper! I_icon_minitimeSub Jul 03, 2010 1:51 am

Meni je piper super,bash je kul i mnogo je zanimljiva
Nazad na vrh Ići dole
Ana Cullen
...Obicna devojka...
...Obicna devojka...
Ana Cullen


Broj poruka : 130
Datum upisa : 11.08.2010

Malo o Piper! Empty
PočaljiNaslov: Re: Malo o Piper!   Malo o Piper! I_icon_minitimePet Avg 13, 2010 5:31 pm

omiljena mi je...
Nazad na vrh Ići dole
Phoebe-theBest
...Obicna devojka...
...Obicna devojka...
Phoebe-theBest


Broj poruka : 71
Datum upisa : 18.06.2010
Godina : 28

Malo o Piper! Empty
PočaljiNaslov: Re: Malo o Piper!   Malo o Piper! I_icon_minitimeNed Avg 22, 2010 11:15 pm

Meni su ona i Fibi najlepse... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Melinda Halliwell
...Obicna devojka...
...Obicna devojka...
Melinda Halliwell


Broj poruka : 40
Datum upisa : 16.09.2010
Godina : 33
Lokacija : Charmed Manor, San Francisco

Malo o Piper! Empty
PočaljiNaslov: Re: Malo o Piper!   Malo o Piper! I_icon_minitimeČet Sep 16, 2010 11:55 am

Piper mi je extra, ali su mi bolje Phoebe i Paige. Obožavam njene moći zamrzavanje vremena i molekularnu eksploziju, volela bih da ih imam. Realno volela bi da imam sve moći od Charmed Ones. Njenu ličnost obožavam. Imam sličnosti sa njom u ličnosti, jer smo obe emotivne. Extra mi je to što je ekspert u pravljenju napitaka. Savršena je majka, mnogo mi je bilo žao kada su nju i Lea starešine razdvojile na venčanju i kada je Leo postao starešina. Obožavam je u generalu da sad ne smaram više.
Nazad na vrh Ići dole
Phoebe & Cole
...Obicna devojka...
...Obicna devojka...
Phoebe & Cole


Broj poruka : 34
Datum upisa : 16.09.2010

Malo o Piper! Empty
PočaljiNaslov: Re: Malo o Piper!   Malo o Piper! I_icon_minitimeČet Sep 16, 2010 11:09 pm

Piper..je sopoper... Extra je zaista...Ima najbolje moci definitivno...Ona i Leo su mi preslatki zajedno..Prelijepa je...
Nazad na vrh Ići dole
Ana Cullen
...Obicna devojka...
...Obicna devojka...
Ana Cullen


Broj poruka : 130
Datum upisa : 11.08.2010

Malo o Piper! Empty
PočaljiNaslov: Re: Malo o Piper!   Malo o Piper! I_icon_minitimeČet Sep 23, 2010 10:38 pm

dejane delimo misljenje...
Nazad na vrh Ići dole
Phoebe & Cole
...Obicna devojka...
...Obicna devojka...
Phoebe & Cole


Broj poruka : 34
Datum upisa : 16.09.2010

Malo o Piper! Empty
PočaljiNaslov: Re: Malo o Piper!   Malo o Piper! I_icon_minitimeSub Sep 25, 2010 8:53 pm

I ja vam se pridruzujem.. xD
Nazad na vrh Ići dole
Ana Cullen
...Obicna devojka...
...Obicna devojka...
Ana Cullen


Broj poruka : 130
Datum upisa : 11.08.2010

Malo o Piper! Empty
PočaljiNaslov: Re: Malo o Piper!   Malo o Piper! I_icon_minitimeSub Avg 24, 2013 4:23 pm

Sto vise to bolje Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Malo o Piper! Empty
PočaljiNaslov: Re: Malo o Piper!   Malo o Piper! I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Malo o Piper!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» ..Malo o Leu..
» ...Malo o Prue...
» Malo o njoj...
» ...Malo o Danu...
» ...Malo o Paige...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
*Charmed*Forum*Serbia* :: **Piper Halliwell**-
Skoči na: