*Charmed*Forum*Serbia*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*Charmed*Forum*Serbia*

Welcome na forum o popularnoj seriji Charmed!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 ...Malo o Prue...

Ići dole 
+6
**Naky**
.*.hIp h0p gIrL.*.
mvmixy
Piper Halliwell
ANCHI
**PhOeBe~GiRl**
10 posters
AutorPoruka
**PhOeBe~GiRl**
Admin
Admin
**PhOeBe~GiRl**


Broj poruka : 69
Datum upisa : 05.11.2009

...Malo o Prue... Empty
PočaljiNaslov: ...Malo o Prue...   ...Malo o Prue... I_icon_minitimeČet Nov 05, 2009 10:36 pm

Sta mislite o njoj? Volite li je?
Ovde napisite vase utiske i biografiju o njoj...!
Nazad na vrh Ići dole
https://charmed-forum-serbia.serbianforum.info
ANCHI
...Obicna devojka...
...Obicna devojka...
ANCHI


Broj poruka : 26
Datum upisa : 07.11.2009

...Malo o Prue... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Malo o Prue...   ...Malo o Prue... I_icon_minitimeSub Nov 07, 2009 10:38 am

OBOZAVAM JE!
Rodjena je 12. aprila 1971. godine u USA
Puno ime joj je Shannen Maria Doherty
Ima 53kg a visoka je 160cm
Nazad na vrh Ići dole
**PhOeBe~GiRl**
Admin
Admin
**PhOeBe~GiRl**


Broj poruka : 69
Datum upisa : 05.11.2009

...Malo o Prue... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Malo o Prue...   ...Malo o Prue... I_icon_minitimeSub Nov 07, 2009 9:58 pm

Ima 53kg?????
Pa ona je kao pero!!!
Da ne idem off-topic:
i ja je obožavam! Ona je extra i veoma pametna!!
Nazad na vrh Ići dole
https://charmed-forum-serbia.serbianforum.info
ANCHI
...Obicna devojka...
...Obicna devojka...
ANCHI


Broj poruka : 26
Datum upisa : 07.11.2009

...Malo o Prue... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Malo o Prue...   ...Malo o Prue... I_icon_minitimeNed Nov 08, 2009 1:55 pm

[quote="**Miss Halliwell**"]Ima 53kg?????
Pa ona je kao pero!!!


Da ima... Ali nije kao pero jer i nije bas visoka... lol!
Nazad na vrh Ići dole
**PhOeBe~GiRl**
Admin
Admin
**PhOeBe~GiRl**


Broj poruka : 69
Datum upisa : 05.11.2009

...Malo o Prue... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Malo o Prue...   ...Malo o Prue... I_icon_minitimeNed Nov 08, 2009 3:38 pm

Da...viša je od mene skoro 10 cm..a ja imam samo 10 godina..!
Nazad na vrh Ići dole
https://charmed-forum-serbia.serbianforum.info
Piper Halliwell
...Obicna devojka...
...Obicna devojka...
Piper Halliwell


Broj poruka : 29
Datum upisa : 11.11.2009

...Malo o Prue... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Malo o Prue...   ...Malo o Prue... I_icon_minitimeSre Nov 11, 2009 3:23 pm

wisha sam od nje...Smile

Obozawam je...posle Piper,ona mi je naj...
Nazad na vrh Ići dole
**PhOeBe~GiRl**
Admin
Admin
**PhOeBe~GiRl**


Broj poruka : 69
Datum upisa : 05.11.2009

...Malo o Prue... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Malo o Prue...   ...Malo o Prue... I_icon_minitimeČet Nov 19, 2009 2:43 pm

Meni je ona 3. po redu(1.Phoebe 2.Piper pa onda ona)ali i nju mnogo volim
Nazad na vrh Ići dole
https://charmed-forum-serbia.serbianforum.info
mvmixy
...Obicna devojka...
...Obicna devojka...
mvmixy


Broj poruka : 52
Datum upisa : 17.02.2010
Godina : 34
Lokacija : Subotica

...Malo o Prue... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Malo o Prue...   ...Malo o Prue... I_icon_minitimeČet Feb 18, 2010 12:01 am

Meni je jako bilo zao kada je pru umrla..ona mi je bila najjaci karakter od svih i uvek je znala sta treba da se uradi...al najvise volim Phoebe Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
.*.hIp h0p gIrL.*.
...Obicna devojka...
...Obicna devojka...
.*.hIp h0p gIrL.*.


Broj poruka : 6
Datum upisa : 19.02.2010

...Malo o Prue... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Malo o Prue...   ...Malo o Prue... I_icon_minitimePet Feb 19, 2010 8:43 pm

mvmixy ::
Meni je jako bilo zao kada je pru umrla..ona mi je bila najjaci karakter od svih i uvek je znala sta treba da se uradi...al najvise volim Phoebe Very Happy
da slazem se
Nazad na vrh Ići dole
**Naky**
...Obicna devojka...
...Obicna devojka...
**Naky**


Broj poruka : 74
Datum upisa : 16.02.2010
Godina : 27

...Malo o Prue... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Malo o Prue...   ...Malo o Prue... I_icon_minitimeSub Feb 20, 2010 5:47 pm

.*.hIp h0p gIrL.*. ::
mvmixy ::
Meni je jako bilo zao kada je pru umrla..ona mi je bila najjaci karakter od svih i uvek je znala sta treba da se uradi...al najvise volim Phoebe Very Happy
da slazem se
potpisujem
Nazad na vrh Ići dole
Kaca
...Obicna devojka...
...Obicna devojka...
Kaca


Broj poruka : 7
Datum upisa : 28.02.2010

...Malo o Prue... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Malo o Prue...   ...Malo o Prue... I_icon_minitimeSub Maj 22, 2010 4:28 pm

Super je!!!!!!
Пру је била најстарија и најмоћнија сестра од прве до треће сезоне. Пошто је прва рођена, наследила је највише моћи из своје породичне линије. То ју је учинило најјачом и скоро неуништивом. У првој сезони је била у романтичној вези са Ендијем Трудоом, али је он на крају прве сезоне умро спашавајући њен живот. Током прве сезоне, развила је моћ телекинезе, што представља способност померања предмета умом. Радила је у Бакланд аукцијској кући све до половине друге сезоне, када је дала отказ и постала фотограф. Придружила се магазину 415 где је била један од главних фотографа. Пру је ускоро задобила моћ астралне пројекције у другој сезони, што представља способност да пројектује спектрални облик на неко удаљено место, мада је астрална Пру била опипљива и могла је да додирује ствари. Пру је имала потешкоћа са равнотежом посла и разоноде све до своје смрти, када ју је демон ветра Шакс (главни убица Извора) убио на крају треће сезоне. Пру је потрошила доста времена и енергија да би постала моћнија вештица, "супервештица" породице, како су је некад називали. Пру је била та која је бринула о Фиби и Пајпер пошто је њихова мајка умрла када су биле веома мале. Посветила је цео свој живот да их сачува, а Извор је то искористио и преварио ју је тако што је дала свој живот за Пајперин. Моћ тројке је била уништена, али је убрзо после враћена када су Пајпер и Фиби откриле да имају још једну сестру. Пошто је Пру умрла, Пајпер је добила одговорност да игра улогу најстарије сестре.
Nazad na vrh Ići dole
Ana Cullen
...Obicna devojka...
...Obicna devojka...
Ana Cullen


Broj poruka : 130
Datum upisa : 11.08.2010

...Malo o Prue... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Malo o Prue...   ...Malo o Prue... I_icon_minitimeSre Avg 11, 2010 6:32 pm

Meni je ona onako...mogu i bez nje....
Nazad na vrh Ići dole
Melinda Halliwell
...Obicna devojka...
...Obicna devojka...
Melinda Halliwell


Broj poruka : 40
Datum upisa : 16.09.2010
Godina : 33
Lokacija : Charmed Manor, San Francisco

...Malo o Prue... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Malo o Prue...   ...Malo o Prue... I_icon_minitimeČet Sep 16, 2010 11:46 am

Ovako pre nego što počnem da komentarišem sve Charmed Ones da kažem da ih sve jako volim. Prue najmanje volim od sve četiri sestre, ali ne mora da znači da je manje volim od Phoebe ili Piper. Mnogo mi je dobra. Njena ličnost je super. Moći su joj extra, da nije umrla bila bi još moćnija. Mnogo volim njene moći telekinezu i astralnu projekciju. Extra mi je bilo ono kada je u epizodi 'Primrose Empath' ušla u Vinceresa i uništila ga. U prve dve sezone mi je bila extra i najbolja posle Phoebe, ali u trećoj sezoni kada je postala opsednuta da otkrije kojeg demona je poslala trijada da ih ubije, postala mi je dosadna. Skoro sam plakala kada je umrla. Sve u svemu super mi je, a Shannen je super glumica i mnogo lepa.
Nazad na vrh Ići dole
Phoebe & Cole
...Obicna devojka...
...Obicna devojka...
Phoebe & Cole


Broj poruka : 34
Datum upisa : 16.09.2010

...Malo o Prue... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Malo o Prue...   ...Malo o Prue... I_icon_minitimeČet Sep 16, 2010 11:00 pm

Uloga Prue je extra bila..Nazalost...Imala je najbolje moci...
Nazad na vrh Ići dole
Ana Cullen
...Obicna devojka...
...Obicna devojka...
Ana Cullen


Broj poruka : 130
Datum upisa : 11.08.2010

...Malo o Prue... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Malo o Prue...   ...Malo o Prue... I_icon_minitimeČet Sep 23, 2010 10:34 pm

Moci su joj definitino....!!!!Volim njene moci....
Nazad na vrh Ići dole
Phoebe & Cole
...Obicna devojka...
...Obicna devojka...
Phoebe & Cole


Broj poruka : 34
Datum upisa : 16.09.2010

...Malo o Prue... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Malo o Prue...   ...Malo o Prue... I_icon_minitimeSub Sep 25, 2010 8:51 pm

Takodje.. !!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





...Malo o Prue... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Malo o Prue...   ...Malo o Prue... I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
...Malo o Prue...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kad zamene Prue!
» Paige ili Prue
» ..Malo o Leu..
» Malo o Piper!
» Malo o njoj...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
*Charmed*Forum*Serbia* :: **Charmed girls** :: **Prue Halliwell**-
Skoči na: